NAUCZANIE ONLINE W CZASIE KWARANTANNY

Drodzy Rodzice,

 

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dotyczącą systemu nauczania w czasie kwarantanny, począwszy od poniedziałku, 30 marca. W ten sposób systematyzujemy i uwspólniamy nasze zdalne nauczanie. Zgodnie z zapowiedzią z wcześniejszej wiadomości, zaczynamy pracę z konkretnymi zadaniami.
W instrukcji znajdą Państwo opis trzech podstawowych kroków służących usprawnieniu nauki dziecka w nauczaniu zdalnym. Prosimy zapisać dwa linki przesłane mailowo, prowadzące do tabeli Tygodniowego Planu Pracy na lekcji instrumentu (trzeba wybrać nazwisko odpowiedniego nauczyciela) oraz na lekcjach grupowych kształcenia słuchu i chóru.

 

Z wyrazami szacunku,
Marek Runowski

_________________________________________________________________________________

INSTRUKCJA ZDALNEGO NAUCZANIA w czasie kwarantanny, począwszy od poniedziałku, 30 marca:

1. Raz w tygodniu wszyscy nauczyciele instrumentu oraz nauczyciele kształcenia słuchu i chóru przedstawiają do pobrania tabelę Tygodniowego Planu Pracy dostępną w chmurze Szkoły, poprzez linki, które otrzymacie Państwo drogą mailową.

2. W tabeli Tygodniowego Planu Pracy nauczyciele podają spis potrzebnych materiałów i ćwiczeń, które są dostępne na stronie internetowej Szkoły w zakładce Szkoła/Dla uczniów. Uczeń pracuje z tymi materiałami samodzielnie w domu, po pierwsze słuchając i dodatkowo wykonując potrzebne ćwiczenia – w ten sposób przygotowując się do lekcji online, którą zaproponujemy w tym samym tygodniu – po paru dniach samodzielnej pracy ucznia. Termin i link do lekcji online podany jest w tabeli Tygodniowego Planu Pracy przy imieniu ucznia (lekcja instrumentu) lub grupy (kształcenie słuchu, chór).

3. Lekcja online (indywidualna z instrumentu oraz grupowa z kształcenia słuchu i chóru) odbywa się raz w tygodniu za pomocą aplikacji ZOOM. Z aplikacji ZOOM można korzystać bezpośrednio poprzez wybranie adresu podanego linka. Na telefonach i tabletach wcześniej należy pobrać aplikację ZOOM.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o zadawanie pytań telefonicznie lub mailowo Pani Joannie Skorupskiej.
tel: 505 288 242
email: skorupska.joasia@gmail.com

 

Z pozdrowieniami,
Marek Runowski
Dyrektor Szkoły
wraz z Zespołem Nauczycieli Społecznej Szkoły Muzycznej im. Edwina E. Gordona w Poznaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top