ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Witamy po wakacjach!

Garść informacji na dobry początek:

  1. W pierwszym tygodniu września zapisujemy się na lekcje instrumentu. Starsi uczniowie do swoich nauczycieli z zeszłego roku. Pierwszoklasiści z pomocą pani Joanny Skorupskiej – naszej koordynatorki ds. nauczania – do swoich nowych nauczycieli (tel. 505 288 242).
  2. Plan grupowych lekcji ogólnomuzycznych podamy zaraz po otrzymaniu planu lekcji Szkoły nr 62. Powinno to nastąpić na początku drugiego tygodnia września. Uprzejmie prosimy o rezerwowanie dwóch dni w tygodniu dla Szkoły Muzycznej.
  3. W środę, 4 września o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas pierwszych w auli Szkoły Muzycznej – II piętro, sala 211.
  4. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w połowie października. W czasie uroczystości pierwszoklasiści zostaną pasowani na uczniów Szkoły. O szczegółach i dokładnym terminie poinformujemy w październiku.
  5. Na początku października odbędzie się spotkanie informacyjne dla wszystkich rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top